Avaleht
Firmast
Tooted
Perlier Honey Miel
Hello Kitty Woman
Hello Kitty Woman
Hello Kitty Perfumes
Oilily
Leontine Hagoort
La-tweez
Kubo beauty
ALPURE
Terre d'Oc
Yardley London
Sex and the City
e-pood
Aromare meedias
Tagasiside
Otsing
Valige brand
In english
Hello Kitty Perfumes

 

 

Hello Kitty alkoholivaba parfüüm on puhas ja värske. See on justkui korvitäis hapukaid punaseid marju ja värskeid mahlakaid pähkleid. Tunda on magusaid maasikad, värske õhu aroomi ja päikesest sillerdavaid kannikesi. Nopitud on veel killukesi metsast ning lisatud tilgake muskust.

 


 

 Hello Kitty parfüümi neidudele iseloomustab ilu, naiivsus ja rõõmsameelsus.
Parfüüm on segu magusatest punastest ja rohelistest õuntest. Tuju tõstavad kaunid kirsiõied, lõhnavad jasmiiniõied ja veidi kookost. Vürtsiks magus pralinee, tilgake muskust, kergelt vanillisiirupit ja palju suhkrut.

 

  


Hello Kitty on brand, mis hullutab väikeseid ja suuri tüdrukuid!

Hello Kitty on üks maailma tuntumaid ja armastatumaid animatsioonfilmi tegelasi, kes on loodud Jaapani kompanii Sanrio poolt! Esimene Hello Kitty kujutisega toode – sendi rahakott- loodi Jaapanis 1974 aastal ja Ameerikas kaks aastat hiljem.

Hello Kiity bränd on sellest ajast arenenud ja liikunud erinevatesse töösturharudesse. Hello Kitty on muutunud üheks armastatumaks ikooniks, sest seda lapselikult armast kassikujutist kasutatakse riiete, nõude, kodutarvete jpm kaunistamiseks. Hello Kitty saab endale soetada ka nuku näol, ta ilutseb kleepekate ja postkaartide peal ja loomulikult saab selle armsa kassi tegemisi ka multfilmist jälgida!

 

Eksootilisematest toodetest, mida kaunistab Hello Kitty logo, on kindlasti Hello Kitty Jet lennuk ja imeline kitarri seeria-kus ikka ja jälle ilutseb kassikese logo!
UNICEF on omistanud Hello Kitty logole isegi UNICEF laste eriline sõber tiitli!

Nüüd on võimalik isegi lõhnata nagu Hello Kitty! Tule ja uuri mis moodi lõhnab see meie armas sõber Hello Kitty!

Aromare on toonud Hello Kitty parfüüme maale alates 2007 aastast!

Eksklusiivsed Hello Kitty parfüümid lastele, teismelistele ja noortele – miks mitte ka emadele?