Avaleht
Firmast
Tooted
Perlier Honey Miel
Hello Kitty Woman
Oilily
Cosmetics Line
Beauty Bags
Fashion Bags Women
Fashion Bags Kids
Travel Bags
Leontine Hagoort
La-tweez
Kubo beauty
ALPURE
Terre d'Oc
Yardley London
Sex and the City
e-pood
Aromare meedias
Tagasiside
Otsing
Valige brand
In english
Oilily

Oilily on innovatiivne, üllatav ning etteaimamatu bränd!
Tema märksõnaks on “ erinevus” !

Oilily kaubamärk sündis 1963 aastal Alkmaar´is Hollandis, abielupaari Willem ja Marieke Olsthoorn koostöös, kui igavaks muutunud heleroosad ja sinised lasteriided olid oma populaarust kaotamas ja vaja oli luua midagi uut ja originaalset.
Nii sündiski uus trendikas Oilily bränd, mis pühendus algselt vaid lasteriiete loomisele! See uuenduslik kaubamärk saavutas edu julge värvigamma kombineerimise, silmatorkavate mustrite, erinevate materjalide kokku sobitamise, etniliste elementide ja kõrge kvaliteedi tõttu.

See kaubamärk on leidnud andunud fänne ka staaride seas, nagu Madonna, John Travolta ja Bill Cosby, kes riietasid oma lapsi alati just Olilily lasteriietesse!!!

See on imeline kaubamärk kogu naisperele, mis tänu oma praktilisusele ja mugavusele sobib kõikidele põlvkondadele: mudilastele, teismelistele, noortele ja ka täiskasvanutele!

      


Tänapäevaks on Oilily bränd saanud tõeliseks hitiks Euroopas, Ameerikas ja Aasias- seda kaubamärki müüakse 45 riigis üle kogu maailma! Selle brändi populaarus tuleneb kõrgkvaliteedist ja originaalsusest, aga muidugi ka tema laiahaardelisest tegevusvaldkonnast:

Oilily iluliini kuuluvad:

o Kosmeetika ja aksessuaarid
o Kosmeetikakotid
o Rahakotid
o Käekotid naistele ja lastele
o Reisikotid ja kohvrid
o Riided naistele ja lastele
o Sallid
o Jalanõud
o Kellad
o Portselanesemed


Esimene Oilily parfüüm paistati turule 20 aastat tagasi ja väidetavalt on just Oilily see kaubamärk, mis on loonud kõige esimese lasteparfüümi!

1989 aastal loodi parüüm Classic, millele järgnesid Spanish Rose, Essential Care ja Papillon.
2006 aasta septembris toodi poelettidele Flowers, mis on parfüümi Classic reprodutsioon, mille puhul on populaarne lillearoom säilinud, aga muudetud on vaid lõhnapudeli kujundust, mis on nüüd veel värskem ja kaasaegsem!
2007 aastal loodi MUSE, mis on esimene Oilily parfüüm, mis on loodud modernsele, noorele naisele ja emale.
2008 aasta oktoobris loodi Blue Sparkel, mis on suunatud enesekindlale ja iseteadlikule teismelisele ja noorele naisele.
2009 aastal paisati turule Lucky Girl parfüüm, mis on kütkestav lõhnaelamus teismelisele tüdrukule, kes armastab kanda parfüümi, mis sobib hästi kokku tema iseloomuga!

Oilily parfüümid on tõeliselt nõutud ja eelisatud iluvahendid nii noorte tüdrukute kui neidude seas!


Pärast edukat Oilily kosmeetikaliini, otsustati 2003 aastal turule tuua ka väike käekottide kollektsioon, mis osutus aga nii populaarseks, et tänapäevaks on sellest välja kasvanud täisväärtuslik ja kvaliteetne kotiliin, kuhu kuuluvad:

Beauty Bags Line – kosmeetikakotide liin
Fashion Bags Women Line – naistekäekottide liin
Fashion Bags Kids Line – lastekottide liin
Travel Bags Line – reisikottide ja kohvrite liin

Uued kotikollektsioonid lastakse välja kaks korda aastas!