Avaleht
Firmast
Tooted
Perlier Honey Miel
Hello Kitty Woman
Oilily
Leontine Hagoort
La-tweez
Kubo beauty
ALPURE
Terre d'Oc
Orgaaniline make-up
Aafrika kosmeetika
Bali kosmeetika
India kosmeetika
Jaapani kosmeetika
Maroko kosmeetika
Oriental Fig
Yardley London
Sex and the City
e-pood
Aromare meedias
Tagasiside
Otsing
Valige brand
In english
Terre d'Oc

Prantsusmaalt Provence’i piirkonnast pärineva kaubamärgi Terre d'Oc signatuuriks on kvaliteet ning käsitsi valmistatud toodang!

Terre d´Oc on pühendunud naturaalse ja ORGAANILISE kosmeetika loomisele, täites Ecocert tingimusi ning pakkudes eksklusiivseid tooteid märgistusega Organic Cosmetic (Orgaaniline kosmeetika).

See sertifikaat annab tarbijale teada, et toodetes on kasutatud toormaterjale, looduslike retsepte ning kinni peetakse keskkonda säästvast tootmistegevusest.


Ajalugu

Terre d´Oc ilutoodete firma loodi 1995 aastal Prantsusmaal Valerie Roubaund ja Patric Lionsi´i poolt. Firma algusaastatel tegeleti peamiselt kodu aromaatiliste parfüümide tootmisega, mis saavutasid tõelise kohaliku tarbija menu.

Pärast väga edukat koduparfüümide sarja loodi 2003 aastal ka esimene Terre d´Oc ilutoodete sari BEUTÉ DU MONDE, mis baseerub Burkina Fasost pärineval shea võil, Vietnamist korjatud rohelisel teel ja Himaalaja naturaalsel meel. 


Öko-sõbralik

Terre d’Oc on tõeliselt ÖKO-SÕBRALIK kaubamärk, kelle eesmärgiks on säilitada meie planeedi looduslikud ressursid ja vähendada kasvuhoonegaaside osakaalu atmosfääris.

Selle saavutamiseks:

1. vähendatakse tootmisüksuses energiakulu ja muid tarbitavaid ressursse.

2. kõik toodete koostisosad on hangitud koostöös organisatsiooniga NGO,  kelle missiooniks on aidata puuduses kannatavaid rahvastikke ning toetada seadusliku kaubitsemise põhimõtteid ja solidaarsust. 


Koostisained

  • Lillevesi( sisaldab erinevaid aroome)
  • Puhtad taimsed õlid (vitamiinide ja antioksüdantiderikas)
  • Looduslikud koostisosad: aloe vera, taimeekstraktid
  • Looduslik E vitamiin: vananemisvastane ja oksüdeerimisvastased omadused
  • Looduslikud aroomid: lõõgastavate omadustega eeterlikud õlid
  • Kõik Terre d'Oc toodetes kasutatavad koostisained on BIOLOOGILISELT LAGUNEVAD ja KESKKONNA SÕBRALIKUD!

Terre d’Oc tootevalikusse kuuluvad: orgaaniline dekoratiivkosmeetika ja erinevad nahahooldussarjad, mis baseeruvad maailma eri paikade ilusaladuste ning traditsioonide võrratul kombinatsioonil.                                   

Looduslik dekoratiivkosmeetikasari ja ilutoodeteliin on saanud inspiratsiooni erinevatest paikadest üle kogu maa, nagu: Maroko, India, Bali ja Aafrika.


Kõik Terre d' Oc tooted on müügil:

Tallinna Kaubamaja Ilumaailmas