Avaleht
Firmast
Tooted
Perlier Honey Miel
Hello Kitty Woman
Oilily
Leontine Hagoort
La-tweez
Kubo beauty
ALPURE
Terre d'Oc
Orgaaniline make-up
Aafrika kosmeetika
Bali kosmeetika
India kosmeetika
Jaapani kosmeetika
Maroko kosmeetika
Oriental Fig
Yardley London
Sex and the City
e-pood
Aromare meedias
Tagasiside
Otsing
Valige brand
In english
Orgaaniline make-up

HUULED

 

Huuleläiked

Huuleläike kollektsioon on inspiratsiooni saanud Bali naiste ilusaladustest, kus huultele anti sära ja lopsakus kookoseõliga.
Need huuleläiked on mahlaselt kreemjad ja delikaatselt sätendavad, mis annavad huultele kauni läike ja isikupärase võlu.
 

 

Huule kontuurpliiatsid

Rikkaliku ja pehme koostisega huule kontuurpliiatsid sulanduvad perfektselt huulepulgaga ning ei lase sellel laiali valguda. Kvaliteetsed kauapüsivad kontuurpliiatsid tõstavad huuled kaunilt esile ning muudavad
nad visuaalselt lopsakamaks. 
 

 


SILMAD 

 

Lauvärvid

Marokos lisavad Toureg´I piirkonna naised ookrile oranžkollast safranit ja saavad selle tulemusena kuldse tooniga lauvärvi. Saades inspiratsiooni neist Maroko ilusaladustest on Terre d´Oc rikastanud lauvärve mineraalidega ja õrnalt sätendavate värvipigmentidega. 

 

Ripsmedušid

India naistel on kombeks suurendada visuaalselt oma silmi sügavate tumedate toonidega. Ka need ripsmedušid on saanud inspiratsiooni Indiast. Nad pikendavad ja tihendavad ripsmeid ning toitavad neid juurtest alates. 
 

 


JUMESTUS

 

Mineraalpuudrid kabuki stiilis pintsliga

Mali naised valdavad pulla (värvainete kontsentraat, mida ammutatakse maast) valmistamise kunsti. Selle kauni mineraalpuudrite trio inspiratsiooniallikaks on olnud Aafrika naiste ilusaladused. Need mineraalidega rikastatud puudrid sobivad kõikidele nahatoonidele.
 

Päikesepuudrid

Mali naised valdavad pulla (värvainete kontsentraat, mida ammutatakse maast) valmistamise kunsti.
Ka päikesepuudrite kolmikule on inspiratsiooni andnud Aafrika naiste ilusaladused. Kaunid päikeselised paigad oma soojuse ja mahedate varjudega säravdavad jumet ja annavad näole loomuliku pruunika päevituse efekti.