Avaleht
Firmast
Tooted
Perlier Honey Miel
Hello Kitty Woman
Oilily
Leontine Hagoort
La-tweez
Kubo beauty
ALPURE
Terre d'Oc
Yardley London
Sex and the City
Parfüümid
e-pood
Aromare meedias
Tagasiside
Otsing
Valige brand
In english
Sex and the City

Sex and the City seriaal hullutab naisi üle kogu maailma!

Seriaali igavese külgetõmbejõu saladuseks on neli atraktiivset peategelast, kes on trendikad, ainulaadsed ning ihaldusväärsed.

          


Sex and the City vastupandamatusse parfüümiliini kuulub neli eripalgelist parfüümi: Sex and the City, Sex and the City by Night, Sex and the City Sunset ja Sex and the City Sunrise.

Carry Bradshaw elegants ning lustakalt irriteeriv stiil, Miranda Hobbes’ i enesekindlus ning võluv nipsakus, Samantha Jones’ i sensuaalsus ning jultumus, Charlotte York’ i klassikaline stiil ning süütu olek on olnud kõik nende suurepäraste lõhnabukeede inspiratsiooniks.

            


Parfüümifirma Givaudan on loonud koostöös HBO serials kaubamärgi ning JTG Trading Company ainulaadse parfüümiliini Sex and the City, mis on mõjutanud naiste elustiili ning loonud erinevaid moetrende igal pool maailmas!

                          


Givaudan parfüümifirmast


Givaudan firma on üks juhtivamaid parfüümifirmasid maailmas, luues ainulaadseid ning innovaatilisi parfüüme erinevatele klientidele üle kogu maailma. Givaudan on pühendunud loomaks usaldusväärset ning edukat partnerlust oma klientidega, millele aitab kindlasti kaasa nii oma partnerite kui ka tarbijaskonna tundmine.

                     


Need parfüümid on loodud viie Givaudan’ i parfüümiloojate poolt:


Adriana Medina (loonud lõhnasid Gwen Stefanile); Rodrigo Flores-Roux (on loonud lõhnasid Tommy Hilfigerile, Hugo Bossile ja Estée Lauderile); Claude Dir (on loonud lõhnasid Tommy Hilfigerile); Oliver Gillotin (on loonud lõhnasid Taylor Swiftile, Hugo Bossile, Ralph Laurenile, Diorile, Michael Korssile ja Givenchyle) ning Marypierre Julien (on loonud lõhnasid Mariah Careyle, Rihannale ja Hello Kittyle).
 


Sex and the City parfüüme leiab järgmistest poodidest:

Stockmanni ilumaailm
Tallinna Kaubamaja
Rosalind kauplused
Ideaal Kosmeetika kauplused