Avaleht
Firmast
Tooted
e-pood
Aromare meedias
Tagasiside
Otsing
Valige brand
In english
Firmast

OÜ Aromare esindab Eestis tänasel päeval erinevaid käekotte. Tootevalikusse kuuluvad järgmised brändid: Oilily, Leontine Hagoort, Pip Studio ja LiliO Amsterdam. Samuti LaTweez valgustusega pintsetid.

Aromare on oma tegevusperioodi ajal toonud  maale ka sellised kuulsaid brände nagu Elizabeth Arden, Gant, Britney Spears, Mariah Carey, Elizabeth Taylor, Hilary Duff,Terre d´Oc, ALPURE, Perlier, Yardley London, Sex and the City, Hello Kitty, Crazy Libellule and the Poppies, Kubo.

OÜ Aromare kuulub gruppi nimega AS Silikaat Grupp.
SILIKAAT GRUPP nimetuse all tegutseb grupp Eesti kapitalile ja omanikule kuuluvaid ettevõtteid. Vanim tegutsevatest ettevõtetest on AS Silikaat, kelle kaubamärk on tuntud alates 1910 aastast. Grupi vanima ettevõtte põhitoote nimetusest (silikaatkivi) pärineb ka nimi „Silikaat“. Praegusel ajal kuulub gruppi 12 erinevat ettevõtet. Põhiline osa ettevõtetest asutati ajavahemikus 1994-2003. Nimetatud fakt väljendab Eesti taasiseseisvumise järgse kiire majandusarengu, erastamise, maa- ja omandireformi ning grupi ettevõtete omaniku aktiivse tegutsemise tulemust sellel tähtsal perioodil.

SILIKAADI ETTEVÕTTED tegutsevad tööstuse, põllumajanduse, kaubanduse, kinnisvara arenduse ja investeeringute valdkondades.
Tegevuse parema planeerimise ja koordineerimise, ühiste investeeringute rakendamise ning järelvalve teostamise huvides asutati 1998 aastal SILIKAAT GRUPP AS. Viimane ei tegutse tüüpilise valdusettevõttena.

OÜ Aromare Aadress: Pärnu mnt. 234, Tallinn 11624
Tel. +372 6140247. Mob. +372 53 460976

e-mail: info@aromare.ee  

Müük: Katrin.kase-kalmann@aromare.ee

Ladu: Ladu@aromare.ee